Skilling (8.x-1.4) - en to sr translation catalogue (53 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Subject
sr: Предмет

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Action
sr: Акција

en: Categories
sr: Категорије

en: Login
sr: Пријављивање

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: Number
sr: Број

en: Message
sr: Порука

en: Name
sr: Име

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: Text
sr: Текст

en: User
sr: Корисник

en: Created
sr: Направљено

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Block
sr: Блок

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Code
sr: Кôд

en: Day
sr: Дан

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Order
sr: Редослед

en: Pattern
sr: Образац

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Create account
sr: Региструјте се

en: Lists
sr: Листе

en: Your message has been sent.
sr: Ваша порука је послата.

en: Completed
sr: Завршено

en: Finished
sr: Завршено

en: Complete
sr: Успешно завршена поруџбина

en: Main navigation
sr: Главна навигација

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Status messages
sr: Статусне поруке

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: Basic page
sr: Основна страна

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sr: Користи <em>основне странице</em> за статичне садржаје, као што је страница 'О нама'.

en: Site branding
sr: Лого

en: Submitted by @author_name on @date
sr: Поднео @author_name на дан @date
