Skilling (8.x-1.5) - en to az translation catalogue (97 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Subject
az: Mövzu

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Action
az: Fəaliyyət

en: On
az: Aktiv

en: Tags
az: Teqlər

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Version
az: Versiya

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Number
az: Rəqəm

en: Message
az: Mesaj

en: Container
az: Konteyner

en: Name
az: Ad

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to parent page
az: Əsas səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Import
az: İmport

en: Book
az: kitab

en: Export
az: Eksport

en: Save
az: Saxla

en: Help
az: Dəstək

en: Summary
az: Xülasə

en: View
az: Görünüş

en: History
az: Tarix

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Text
az: Mətn

en: Unknown
az: Naməlum

en: User
az: İstifadəçi

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Contact
az: Kontakt

en: Created
az: Yaradıldı

en: Create
az: Yaradıldı

en: Add child page
az: Vərəsə səhifə əlavə et

en: All
az: Hammısı

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Good
az: Yaxşı

en: Off
az: Söndürülüb

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Up
az: Yuxarı

en: Details
az: Detallar

en: Desc
az: azaldın

en: Day
az: Gün

en: Start date
az: Başlanğıc tarixi

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Security
az: Təhlükəsizlik

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Anonymous
az: Anonim

en: Pattern
az: Nümunə

en: Close
az: Bağlı

en: Sort by
az: Sırala

en: Notice
az: Xəbərdarlıq

en: Caption
az: Başlıq

en: Your message has been sent.
az: Mesajınız göndərildi.

en: User name
az: İstifadəçi adı

en: New
az: Yeni

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Tabs
az: Tablar

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Offset
az: Ofset

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: About
az: Haqqında

en: Embed
az: Yerləşdirin

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Row
az: Sıra

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Difficulty
az: Çətinlik

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: Caches cleared.
az: Keşlər təmizləndi.

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu
