Skilling (8.x-1.6) - en to ga translation catalogue (34 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Login
ga: Logáil isteach

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Go to previous page
ga: Téigh chuig an leathanach roimhe

en: Go to next page
ga: Téigh chuig an gcéad leathanach eile

en: Book
ga: Leabhar

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: View
ga: Féach ar

en: History
ga: Stair

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Good
ga: Réasúnta

en: Calendar
ga: Féilire

en: Week
ga: Seachtain

en: Day
ga: Lá

en: Events
ga: Imeachtaí

en: Start date
ga: Dáta tosaithe

en: First name
ga: Ainm

en: Last name
ga: Sloinne

en: Users
ga: Úsádeoirí

en: Order
ga: Ordú

en: Title:
ga: Teideal:

en: Logout
ga: Logáil amach

en: Today
ga: Inniu

en: Completed
ga: Déanta

en: Complete
ga: Déanta

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: Go to first page
ga: Téigh chuig an gcéad leathanach

en: Go to last page
ga: Téigh chuig an leathanach deiridh

en: Complete?
ga: Déanta?
