Skilling (8.x-2.0) - en to eo translation catalogue (79 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: Administer
eo: Administru

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Subject
eo: Temo

en: Description
eo: Priskribo

en: Action
eo: Ago

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Version
eo: Versio

en: view
eo: rigardi

en: Edit
eo: Redaktu

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: None
eo: Neniu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Image
eo: Bildo

en: Required
eo: Bezonata

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to parent page
eo: Iru al la superpaĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Import
eo: Importu

en: Book
eo: Libro

en: Export
eo: Eksportu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Help
eo: Helpo

en: Add
eo: Aldonu

en: View
eo: Vidu

en: History
eo: Historio

en: Text
eo: Teksto

en: ID
eo: Identigilo

en: User
eo: Uzanto

en: Contact
eo: Kontakto

en: Created
eo: Kreita

en: Create
eo: Kreu

en: Question
eo: Demando

en: All
eo: Ĉiuj

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: Good
eo: Bona

en: Drupal
eo: Drupalo

en: From
eo: De

en: Comment
eo: Komento

en: Published
eo: Publikigita

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Send
eo: Sendu

en: Desc
eo: malkreske

en: Code
eo: Kodo

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Users
eo: Uzantoj

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Optional
eo: Nedeviga

en: Order
eo: Ordo

en: Logout
eo: Elsalutigiu vin

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Attachments
eo: Alkroĉaĵoj

en: Your message has been sent.
eo: Via mesaĝo estas sendita.

en: Finished
eo: Finita

en: Apply
eo: Apliku

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo

en: Account
eo: Konto

en: Bundle
eo: Fasko

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Poor
eo: Febla

en: Image style
eo: Bilda stilo

en: UUID
eo: Unika uzantonomero

en: Asc
eo: kreske
