Skilling (8.x-2.0) - en to jv translation catalogue (91 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: delete
jv: busak

en: Administer
jv: Kelola

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Author
jv: Penulis

en: Subject
jv: Subyek

en: Description
jv: Katrangan

en: Action
jv: Aksi

en: Tags
jv: Tautan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Categories
jv: Kategori

en: Version
jv: Versi

en: view
jv: tampilan

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: None
jv: Nihil

en: Number
jv: Angka

en: Message
jv: Pesen

en: Image
jv: Gambar

en: Container
jv: Kontainer

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to parent page
jv: Kācā indhunge

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Import
jv: Ngimpor

en: Book
jv: Buku

en: Export
jv: Ngékspor

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Help
jv: Pitulungan

en: Summary
jv: Rangkuman

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Add
jv: Tambah

en: View
jv: Tampilan

en: History
jv: Sejarah

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Text
jv: Teks

en: User
jv: Panganggo

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Contact
jv: Kontak

en: Created
jv: Digawé

en: Create
jv: Gawé

en: Question
jv: Pitakonan

en: All
jv: Kabèh

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Good
jv: Apik

en: Comment
jv: Komèntar

en: Published
jv: Dipacak

en: Filter
jv: Saring

en: Warning
jv: Weling

en: Up
jv: Munggah

en: Send
jv: Kirim

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Code
jv: Kode

en: Owner
jv: Sing duwé

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Security
jv: Jagabaya

en: Users
jv: Panganggo

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Optional
jv: Ora kudu

en: Order
jv: Urutan

en: Logout
jv: Metu

en: Your message has been sent.
jv: Pesen Sampéyan uwis dikirim.

en: Finished
jv: Wis rampung

en: Go to first page
jv: Kācā pertama

en: Go to last page
jv: Kācā terakhir

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Account
jv: Akun

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: About
jv: Ngenani

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Machine-readable name
jv: Jeneng gampangé-mesin

en: Caches cleared.
jv: Telihé uwis diresiki.

en: Basic page
jv: Kācā dasar

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
jv: Gunaknā <em>kācā dhasar</em> kanggo kontèn statis Sampéyan, kaya déné kācā 'Ngenani aku'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
jv: Gunaknā penanda kanggo nglompokaké artikel sing nduwéni topik mirip nang kategori.

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: Show more content
jv: Tampilna luwih akéh kontén

en: Asc
jv: Urut Maju
