Skilling (8.x-2.11) - en to af translation catalogue (84 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: delete
af: verwyder

en: Administer
af: Administreer

en: Register
af: Registreer

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Author
af: Outeur

en: Subject
af: Onderwerp

en: Description
af: Beskrywing

en: Action
af: Aksie

en: On
af: Op

en: Tags
af: Etikette

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Documentation
af: Dokumentasie

en: Categories
af: Kategorieë

en: Version
af: Weergawe

en: view
af: bekyk

en: Login
af: Gebruiker

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: Number
af: Getal

en: Message
af: Boodskap

en: Image
af: Beeld

en: Container
af: Houer

en: Required
af: Verplig

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Import
af: Voer in

en: Book
af: Boek

en: Export
af: Voer uit

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: Help
af: Hulp

en: Add
af: Voeg by

en: View
af: Wys

en: History
af: Geskiedenis

en: User
af: Gebruiker

en: Contact
af: Kontak

en: Created
af: Geskep

en: Node
af: Mode

en: Create
af: Skep

en: Question
af: Vraag

en: All
af: Alle

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: From
af: Van

en: Comment
af: Kommentaar

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Explanation
af: Verduideliking

en: Warning
af: Waarskuwing

en: Send
af: Stuur

en: Code
af: Kode

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Log in
af: Teken in

en: Users
af: Gebruikers

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Optional
af: Opsioneel

en: Order
af: Bestelling

en: Operation
af: Operasie

en: Attachments
af: Aanhangsels

en: Create account
af: Skep profiel

en: Log out
af: Teken uit

en: Your message has been sent.
af: Jou boodskap is gestuur.

en: Finished
af: Voltooi

en: Apply
af: Pas toe

en: Go to first page
af: Gaan na eerste bladsy

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy

en: Account
af: Rekening

en: Suggestions
af: Voorstelle

en: User account
af: Gebruikersrekening

en: - All -
af: - Alle -

en: Caches cleared.
af: Kas is skoongemaak.

en: Master
af: Meester
