Skilling (8.x-2.11) - en to ky translation catalogue (11 entries)

en: delete
ky: өчүр

en: Status
ky: Абалы

en: Administer
ky: Башкаруу

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Content
ky: Мазмун

en: view
ky: көрүү

en: Search
ky: Издөө

en: edit
ky: түзөт

en: Book
ky: Китеп

en: Save
ky: Сактоо
