Skilling (8.x-2.11) - en to my translation catalogue (81 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Administer
my: စီမံအုပ်ချုပ်သူ

en: Register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Item
my: အချက်အလက်

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Tags
my: Tag များ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Number
my: နံပါတ်

en: Message
my: သတင်း

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Book
my: စာအုပ်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: History
my: သမိုင်းမှတ်တမ်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Check
my: စစ်ဆေး

en: Contact
my: ဆက်သွယ်ရန်

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Good
my: ကောင်းသည်

en: From
my: မှ

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: Up
my: အပေါ်သို့

en: Recipient
my: လက်ခံရရှိသူ

en: Day
my: ရက်စွဲ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Log in
my: ၀င်ရန်

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: Optional
my: ရွေးချယ်နိုင်သည်။

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: Logout
my: ထွက်ခွာရန်

en: Clear
my: ရှင်းလင်းပါ

en: author
my: စာရေးသူ

en: Log out
my: ထွက်ရန်

en: Right
my: ညာ

en: Completed
my: ပြီးဆုံးပါပြီ

en: Finished
my: ပြီးပါပြီ။

en: Submissions
my: တင်သွင်းခြင်း

en: Go to first page
my: ပထမဆုံးစာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to last page
my: နောက်ဆုံးစာမျက်နှာသို့ သွားရန်

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: About
my: အကြောင်း

en: Case sensitive
my: စားလုံးအမှားအယွင်းပြုလုပ်၍ မရပါ။

en: User account
my: အသုံးပြုသူ

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Machine-readable name
my: စက်မှဖတ်ရှုနားလည်နိုင်သည့် နာမည်

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ
