Skilling (8.x-2.12) - en to os translation catalogue (40 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Author
os: Автор

en: Subject
os: Темæ

en: Description
os: Афыст

en: Action
os: Архайд

en: Tags
os: Тегтæ

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Categories
os: Категоритæ

en: Version
os: Верси

en: view
os: бакаст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: None
os: Нæйы

en: Number
os: Нымæц

en: Message
os: Хъусинаг

en: Image
os: Сурæт

en: Required
os: Æнæмæнг

en: Name
os: Ном

en: Go to previous page
os: Раздæры фарсмæ

en: Go to parent page
os: Рахиз ныййарæг фарсмæ

en: Go to next page
os: Рахиз дарддæры фарсмæ

en: Import
os: Импорт

en: Book
os: Чиныг

en: Export
os: Экспорт

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Summary
os: Иумиагæй

en: Add
os: Бафтау

en: View
os: Фенд

en: History
os: Истори
