Skilling (8.x-2.13) - en to km translation catalogue (92 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Administer
km: គ្រប់​គ្រង

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Item
km: ធាតុ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Action
km: អំពើ

en: Tags
km: ស្លាក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: Version
km: កំណែ

en: view
km: មើល​

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: None
km: គ្មាន

en: Number
km: លេខ

en: Message
km: សារ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Required
km: ទាមទារ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: Go to parent page
km: ទៅ​កាន់​ទំព័រ​មេ​

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Import
km: នាំចូល

en: Book
km: សៀវភៅ

en: Export
km: នាំចេញ

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Help
km: ជំនួយ

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Top
km: កំពូល

en: Add
km: បន្ថែម

en: View
km: មើល

en: History
km: ប្រវត្តិ

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Text
km: អត្ថបទ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Contact
km: ទំនាក់ទំនង

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Create
km: បង្កើត

en: Question
km: សំណួរ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: Good
km: ល្អ

en: From
km: ពី

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Filter
km: តម្រង

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: N/A
km: គ្មាន

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Code
km: កូដ

en: Owner
km: ម្ចាស់​កម្ម​សិទ្ធិ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Optional
km: ស្រេច​ចិត្ត

en: Order
km: លំដាប់

en: Close
km: បិទ

en: Logout
km: ចេញ

en: Attachments
km: ឯកសារ​ភ្ជាប់​

en: Your message has been sent.
km: សារ​របស់​អ្នក​ត្រូវ​បាន​ផ្ញើ​ហើយ ។

en: Loading...
km: កំពុង​ផ្ទុក​...

en: Finished
km: បាន​បញ្ចប់

en: Go to first page
km: ទៅ​ទំព័រ​ដំបូង​

en: Go to last page
km: ទៅ​ទំព័រ​ចុងក្រោយ​

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Account
km: គណនី

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: About
km: អំពី

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Machine-readable name
km: ឈ្មោះ​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាច​អាន​បាន​

en: Caches cleared.
km: ឃ្លាំង​សម្ងាត់​ត្រូវ​បាន​ជម្រះ ។

en: Show all content
km: បង្ហាញ​មាតិកា​ទាំង​អស់​

en: Basic page
km: ទំព័រ​មូលដ្ឋាន

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
km: ប្រើ <em>ទំព័រ​មូលដ្ឋាន</em> សម្រាប់​មាតិកា​ថេរ ដូច​ជា​ទំព័រ 'អំពី​យើង' ។

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
km: ប្រើ​ស្លាក ដើម្បី​ដាក់​អត្ថបទ​ជា​ក្រុម​នៅ​លើប្រធានបទ​ស្រដៀង​គ្នា​​ទៅ​​ជា​ប្រភេទ ។

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: Show more content
km: បង្ហាញ​មាតិកា​ផ្សេង​ទៀត
