Skilling (8.x-2.16) - en to mn translation catalogue (74 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Administer
mn: Удирдах

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Author
mn: Зохиогч

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Description
mn: Тайлбар

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Tags
mn: Тагууд

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: view
mn: харах

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: Number
mn: Дугаар

en: Message
mn: Зурвас

en: Image
mn: Зураг

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Book
mn: Ном

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Help
mn: Тусламж

en: Top
mn: Дээд

en: Add
mn: Нэмэх

en: View
mn: Харах

en: History
mn: Түүх

en: Text
mn: Текст

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Contact
mn: Холбоо барих

en: Created
mn: Үүссэн

en: Node
mn: Зангилаа

en: Question
mn: Асуулт

en: All
mn: Бүгд

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Good
mn: Сайн

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Explanation
mn: Тайлбар

en: Send
mn: Илгээх

en: Code
mn: Код

en: Day
mn: Өдөр

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Log in
mn: Нэвтрэх

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: Optional
mn: Өөрийн сонголтоор

en: Order
mn: Дараалал

en: Log out
mn: Хэсгээсээ гарах

en: Right
mn: Баруун

en: Loading...
mn: Ачаалж байна...

en: Finished
mn: Дууссан

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: User account
mn: Хэрэглэгчийн хэсэг

en: Caches cleared.
mn: Түр ой санамжуудыг хоослочихсон.
