Skilling (8.x-2.2) - en to sk translation catalogue (180 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Administer
sk: Spravovať

en: Register
sk: Registrovať

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Item
sk: Položka

en: Author
sk: Autor

en: Subject
sk: Predmet

en: Description
sk: Popis

en: Action
sk: Akcia

en: On
sk: Zapnúť

en: Tags
sk: Značky

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Documentation
sk: Dokumentácia

en: Categories
sk: Kategórie

en: Version
sk: Verzia

en: view
sk: zobraziť

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: Number
sk: Číslo

en: Message
sk: Správa

en: Image
sk: Obrázok

en: Container
sk: Kontajner

en: Required
sk: Povinné

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to parent page
sk: Prejsť na nadradenú stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Import
sk: Importovať

en: Book
sk: Rezervácia

en: Export
sk: Exportovať

en: Label
sk: Označenie

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: Help
sk: Pomoc

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Top
sk: Navrch

en:  and
sk:  a

en: Add
sk: Pridať

en: View
sk: Zobraziť

en: History
sk: História

en: Notes
sk: Poznámky

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Status:
sk: Stav:

en: User
sk: Používateľ

en: Check
sk: Skontroluj

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Contact
sk: Kontakt

en: Created
sk: Vytvorené

en: Node
sk: Uzol

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Question
sk: Otázka

en: All
sk: Všetky

en: days
sk: dni

en: Submitted
sk: Odoslané

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Good
sk: Dobré

en: Event type
sk: Typ udalosti

en: Off
sk: Vypnúť

en: From
sk: Od

en: Comment
sk: Komentár

en: Published
sk: Zverejnené

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Explanation
sk: Vysvetlenie

en: Term
sk: Termín

en: Warning
sk: Varovanie

en: Up
sk: Hore

en: Send
sk: Odoslať

en: Desc
sk: Zostupne

en: Code
sk: Kód

en: Owner
sk: Vlastník

en: Recipient
sk: Príjemca

en: Calendar
sk: Kalendár

en: Day
sk: Deň

en: Start date
sk: Dátum od

en: End date
sk: Dátum do

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: Note
sk: Poznámka

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Log in
sk: Prihlásenie

en: Class
sk: Trieda

en: Users
sk: Používatelia

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Provides
sk: Poskytuje

en: Optional
sk: Nepovinné

en: Order
sk: Poradie

en: Pattern
sk: Vzor

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Operation
sk: Operácia

en: Original
sk: Originál

en: Title:
sk: Nadpis:

en: Logout
sk: Odhlásiť sa

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Attachments
sk: Prílohy

en: create
sk: vytvoriť

en: Create account
sk: Vytvoriť účet

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: author
sk: autor

en: Notice
sk: Oznam

en: Caption
sk: Popis

en: Log out
sk: Odhlásiť

en: Right
sk: Vpravo

en: Your message has been sent.
sk: Vaša správa bola odoslaná.

en: No limit
sk: Bez limitu

en: Changed
sk: Zmenené

en: Completed
sk: Ukončená

en: User name
sk: Meno používateľa

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Loading...
sk: Načítava sa...

en: Tabs
sk: Záložky

en: Finished
sk: Ukončené

en: Complete
sk: Dokončiť

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Submissions
sk: Odoslania

en: Apply
sk: Použiť

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Description:
sk: Popis:

en: Attached files
sk: Priložené súbory

en: Offset
sk: Ofset

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Account
sk: Účet

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: About
sk: Informácie o

en: Case sensitive
sk: Rozlišovať malé/veľké písmená

en: Suggestions
sk: Návrhy

en: Suggestion
sk: Návrh

en: Embed
sk: Vložiť

en: Patterns
sk: Vzory

en: Create a new account
sk: Vytvoriť nový účet

en: User account
sk: Používateľský účet

en: More...
sk: Viac...

en: Initials
sk: Iniciály

en:  days
sk:  dni

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Pause
sk: Pozastaviť

en: Processed @current out of @total.
sk: Spracované @current / @total.

en: Content author
sk: Autor obsahu

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Machine-readable name
sk: Strojovo čitateľný názov

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Poor
sk: Slabé

en: Caches cleared.
sk: Vyrovnávacia pamäť bola vyprázdnená.

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Show all content
sk: Zobraziť všetok obsah

en: Basic page
sk: Základná stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sk: Použite <em>základné stránky</em> pre statický obsah, ako napr. stránka 'O nás'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
sk: Použite značky na zoskupenie článkov do kategórií podľa podobných tém.

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: Submission access
sk: Prístup k odoslaniu

en: Show more content
sk: Ukázať ďalší obsah

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Update URL alias
sk: Aktualizovať URL alias

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Last page
sk: Posledná strana

en: Save and manage fields
sk: Uložiť a spravovať polia

en: First page
sk: Prvá strana

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date

en: Toggle Dropdown
sk: Prepnutie rozbaľovacieho zoznamu
