Skilling (8.x-2.22) - en to hr translation catalogue (126 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: delete
hr: ukloni

en: Administer
hr: Administriraj

en: Register
hr: Registriraj se

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Item
hr: stavka

en: Author
hr: Autor

en: Subject
hr: Naziv

en: Description
hr: Opis

en: Action
hr: Akcija

en: On
hr: Uključi

en: Tags
hr: Oznake

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Documentation
hr: Dokumentacija

en: Categories
hr: Kategorije

en: Version
hr: Inačica

en: view
hr: prikaz

en: Login
hr: Prijava

en: Edit
hr: Uredi

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: None
hr: Nema

en: Number
hr: Broj

en: Message
hr: Poruka

en: Image
hr: Slika

en: Container
hr: Kontejner

en: Required
hr: Nužno

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to parent page
hr: Idi na nadređenu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Import
hr: Uvezi

en: Book
hr: Knjiga

en: Export
hr: Izvezi

en: Label
hr: Oznaka

en: Preview
hr: Pregled

en: Save
hr: Spremi

en: Help
hr: Pomoć

en: Summary
hr: Sažetak

en: Add
hr: Dodaj

en: View
hr: Pregled

en: History
hr: Povijest

en: Notes
hr: Bilješke

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Text
hr: Tekst

en: User
hr: Korisnik

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Contact
hr: Kontakt

en: Created
hr: Stvoreno

en: Create
hr: Stvori

en: Question
hr: Pitanje

en: All
hr: Svi

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Good
hr: Dobra

en: From
hr: Od

en: Comment
hr: Komentar

en: Published
hr: Objavljeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Explanation
hr: Pojašnjenje

en: Term
hr: Pojam

en: Warning
hr: Upozorenje

en: N/A
hr: N/D

en: Up
hr: Gore

en: Send
hr: Pošalji

en: Desc
hr: Silazno

en: Code
hr: Kôd

en: Owner
hr: Vlasnik

en: Recipient
hr: Primatelj

en: Calendar
hr: Kalendar

en: Day
hr: Dan

en: Configuration
hr: Postavke

en: Log in
hr: Prijava

en: Users
hr: Korisnici

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Provides
hr: Pruža

en: Optional
hr: Prouvoljno

en: Order
hr: Redoslijed

en: Pattern
hr: Uzorak

en:  ago
hr:  ranije

en: Published?
hr: Objavljen?

en: Operation
hr: Operacija

en: Logout
hr: Odjava

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Attachments
hr: Privitci

en: Clear
hr: Očisti

en: Lists
hr: Liste

en: Log out
hr: Odjava

en: Right
hr: Desni

en: Your message has been sent.
hr: Vaša poruka je poslana.

en: Finished
hr: Završeno

en: Apply
hr: Primjeni

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: Attached files
hr: Priložene datoteke

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Account
hr: Račun

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: About
hr: Opis

en: Case sensitive
hr: Osjetljiv na velika i mala slova

en: Suggestions
hr: Prijedlozi

en: Suggestion
hr: Prijedlog

en: Patterns
hr: Obrasci

en: User account
hr: Korisnički račun

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Pause
hr: Zaustavi

en: Machine-readable name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Caches cleared.
hr: Priručna memorija je ispražnjena.

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: Basic page
hr: Statična stranica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hr: Koristite <em>Statičnu stranicu</em> za nepromjenjive sadržaje poput stranice 'O nama'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hr: Koristite oznake kako bi grupirali unose o strodnim temema u kategorije.

en: Image style
hr: Stil slike

en: Show more content
hr: Prikaži više sadržaja

en: Update URL alias
hr: Osvježi URL nadimak

en: Asc
hr: Uzlazno
