Skilling (8.x-2.22) - en to ka translation catalogue (87 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Administer
ka: მართვა

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Author
ka: ავტორი

en: Subject
ka: სათაური

en: Description
ka: აღწერა

en: Action
ka: ოპერაცია

en: On
ka: ჩართვა

en: Tags
ka: ტეგები

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: Version
ka: ვერსია

en: view
ka: ნახვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: None
ka: არცერთი

en: Number
ka: რიცხვი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Image
ka: სურათი

en: Container
ka: კონტეინერი

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to parent page
ka: მშობელ გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Import
ka: იმპორტი

en: Book
ka: წიგნი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Label
ka: სათაური

en: Help
ka: დახმარება

en: Top
ka: ზედა

en: Add
ka: დამატება

en: History
ka: ისტორია

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Text
ka: ტექსტი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Contact
ka: კონტაქტი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Create
ka: შექმნა

en: Question
ka: შეკითხვა

en: All
ka: ყველა

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Good
ka: კარგი

en: Off
ka: გამორთვა

en: From
ka: ვისგან

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Desc
ka: აღწერა

en: Code
ka: კოდი

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Recipient
ka: მიმღები

en: Day
ka: დღე

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Log in
ka: სისტემაში შესვლა

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Logout
ka: გამოსვლა

en: Attachments
ka: მიმაგრებული ფაილები

en: author
ka: ავტორი

en: Log out
ka: გამოსვლა

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: User name
ka: მომხმარებლის სახელი

en: New
ka: ახალი

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Loading...
ka: იტვირთება...

en: Finished
ka: დასრულებულია

en: Next page
ka: შემდეგი გვერდი

en: Go to first page
ka: პირველ გვერდზე გადასვლა

en: Go to last page
ka: ბოლო გვერდზე გადასვლა

en: - All -
ka: - ყველა -

en: Machine-readable name
ka: მანქანურად-კითხვადი სახელი
