Skilling (8.x-2.22) - en to oc translation catalogue (147 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: delete
oc: suprimir

en: Status
oc: Estatut

en: Administer
oc: Administrar

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Item
oc: Element

en: Author
oc: Autor

en: Subject
oc: Objècte

en: Description
oc: Descripcion

en: Action
oc: Accion

en: On
oc: Activat

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Categories
oc: Categorias

en: view
oc: veire

en: Login
oc: Identificant

en: Edit
oc: Modificar

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: None
oc: Pas cap

en: Number
oc: Nombre

en: Message
oc: Messatge

en: Response
oc: Responsa

en: Image
oc: Imatge

en: Required
oc: Requesit

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to parent page
oc: Anar a la pagina parent

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Import
oc: Importar

en: Book
oc: Libre

en: Export
oc: Exportar

en: Label
oc: Etiqueta

en: Preview
oc: Apercebut

en: Save
oc: Enregistrar

en: Help
oc: Ajuda

en: Summary
oc: Resumit

en: Top
oc: Naut

en:  and
oc:  e

en: Add
oc: Apondre

en: View
oc: Veire

en: History
oc: Istoric

en: Notes
oc: Nòtas

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Text
oc: Tèxte

en: Status:
oc: Estatut :

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User
oc: Utilizaire

en: Check
oc: Verificar

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Contact
oc: Contacte

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Node
oc: Nosèl

en: Create
oc: Crear

en: All
oc: Tot

en: days
oc: jorns

en: Submitted
oc: Somés

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Block
oc: Blòt

en: Page
oc: Pagina

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Good
oc: Plan

en: Off
oc: Desactivat

en: From
oc: De

en: Comment
oc: Comentari

en: Published
oc: Publicat

en: Filter
oc: Filtrar

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Explanation
oc: Explicacion

en: Term
oc: Tèrme

en: Warning
oc: Avertiment

en: Up
oc: Naut

en: Send
oc: Mandar

en: Code
oc: Còde

en: Owner
oc: Proprietari

en: Recipient
oc: Destinatari

en: Day
oc: Jorn

en: Start date
oc: Data de començament

en: End date
oc: Data de fin

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Log in
oc: Se connectar

en: Users
oc: Utilizaires

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Optional
oc: Facultatiu

en: Order
oc: Òrdre

en: Pattern
oc: Motiu

en: Close
oc: Tampar

en: Operation
oc: Operacion

en: Title:
oc: Títol :

en: Logout
oc: Sortir

en: Sort by
oc: Triar per

en: Student
oc: Estudiant

en: Attachments
oc: Fichièrs estacats

en: create
oc: crear

en: Token
oc: Geton (token)

en: Clear
oc: Escafar

en: author
oc: autor

en: Log out
oc: Se desconnectar

en: Right
oc: Dreita

en: Your message has been sent.
oc: Vòstre messatge es estat mandat.

en: Changed
oc: Modificat

en: New
oc: Novèl

en: Loading...
oc: En cors de cargament...

en: Tabs
oc: Onglets

en: Finished
oc: Fin de l'installacion

en: Apply
oc: Aplicar

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Description:
oc: Descripcion :

en: Attached files
oc: Fichièrs estacats

en: Offset
oc: Decalatge

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Account
oc: Compte

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: About
oc: A prepaus

en: Case sensitive
oc: Sensible a la casse

en: Embed
oc: Integrat

en: Patterns
oc: Motius

en: Responses
oc: Responsas

en: User account
oc: Compte utilizaire

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Bundle
oc: Paquet

en: Finished with an error.
oc: Acabat amb error

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Machine-readable name
oc: Nom sistèma

en: Caches cleared.
oc: Memòries cau netejades.

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Basic page
oc: Pagina de basa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
oc: Utilizatz <em>paginas basicas</em> per vòstre contengut estatic, coma una pagina 'Qual sèm'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
oc: Utilizatz las etiquetas per regropar en categorias los articles de tèmas similars.

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: Select any filter and click on Apply to see results
oc: Seleccionatz n'importe quel filtre e clicatz sus Aplicar per veire los resultats

en: Show more content
oc: Aficha mai contengut

en: Update URL alias
oc: Metre a jorn l'aliàs d'URL

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)

en: Master
oc: Maître

en: Relate content to the user who created it.
oc: Relie lo contengut a l'utilizaire que l'a creat.

en: The user authoring the content. If you need more fields than the uid add the content: author relationship
oc: L'utilizaire autor del contengut. Se avètz besonh de mai de camps que l'uid, ajoutez la relacion Contengut : autor
