Skilling (8.x-2.23) - en to rw translation catalogue (5 entries)

en: Title
rw: Umutwe

en: Register
rw: Iyandikishe

en: Yes
rw: Yego

en: No
rw: Oya

en: Top
rw: Hejuru
