Skilling (8.x-2.5) - en to ast translation catalogue (82 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: delete
ast: desaniciar

en: Status
ast: Estáu

en: Administer
ast: Alministrar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Author
ast: Autor

en: Subject
ast: Asuntu

en: Description
ast: Descripción

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Categories
ast: Categoríes

en: Version
ast: Versión

en: view
ast: vista

en: Edit
ast: Editar

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: None
ast: Nengún

en: Number
ast: Númberu

en: Message
ast: Mensax

en: Image
ast: Imaxe

en: Required
ast: Requeríu

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to parent page
ast: Dir a la páxina padre

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Import
ast: Importar

en: Book
ast: Llibru

en: Export
ast: Esportar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Preview
ast: Entever

en: Save
ast: Guardar

en: Help
ast: Aida

en: Summary
ast: Resume

en: Top
ast: Cimeru

en: Add
ast: Amestar

en: View
ast: Vista

en: History
ast: Historial

en: Updated
ast: Anováu

en: Text
ast: Testu

en: User
ast: Usuariu

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Contact
ast: Contautu

en: Created
ast: Fechu

en: Node
ast: Noyu

en: Create
ast: Crear

en: Question
ast: Entruga

en: All
ast: Too

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Good
ast: Bonu

en: From
ast: De

en: Comment
ast: Comentariu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Filter
ast: Filtru

en: Explanation
ast: Esplicación

en: N/A
ast: N/D

en: Send
ast: Unviar

en: Code
ast: Códigu

en: Owner
ast: Dueñu

en: Recipient
ast: Destinatariu

en: Configuration
ast: Configuración

en: Log in
ast: Entrar

en: Users
ast: Usuarios

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: Optional
ast: Opcional

en: Order
ast: Orde

en: Close
ast: Zarrar

en: Operation
ast: Operación

en: Logout
ast: Zarrar sesión

en: Attachments
ast: Axuntos

en: Log out
ast: Desconeutar

en: Right
ast: Derecha

en: Your message has been sent.
ast: Unvióse'l mensax

en: Finished
ast: Completáu

en: Basic page
ast: Páxina básica
