Skilling (8.x-2.5) - en to ku translation catalogue (103 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Administer
ku: بەڕێوەبردن

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Item
ku: دانە

en: Author
ku: نووسەر

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Description
ku: دەربارە

en: Action
ku: کردار

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: Version
ku: وەشان

en: view
ku: پیشاندان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: None
ku: هیچ

en: Number
ku: ژمارە

en: Message
ku: پەیام

en: Image
ku: وێنە

en: Required
ku: پێویستە

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: Go to parent page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی سەروو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Import
ku: هاوردن

en: Book
ku: پەڕتووک

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Label
ku: پێناس

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Help
ku: یارمەتی

en: Summary
ku: کورتە

en: Top
ku: سەرەوە

en: Add
ku: زیاد بکە

en: View
ku: پیشاندان

en: History
ku: مێژوو

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Text
ku: دەق

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: User ID
ku: ID ی بەکارهێنەر

en: Contact
ku: پەیوەندی

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Node
ku: گرێ

en: Create
ku: درووستکردن

en: Question
ku: پرسیار

en: All
ku: هەموو

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Good
ku: باشە

en: Drupal
ku: دروپاڵ

en: From
ku: له‌لایەن

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Explanation
ku: لێکدانەوە

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: N/A
ku: نییە

en: Up
ku: سەرەوە

en: Send
ku: بینێره‌

en: Code
ku: کۆد

en: Owner
ku: خاوەن

en: Recipient
ku: وەرگر

en: Day
ku: ڕۆژ

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Log in
ku: چوونە ژوورەوە

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Optional
ku: ئارەزوومەندانە

en: Order
ku: ڕیز

en: Operation
ku: کردار

en: Logout
ku: چوونا دەرڤە

en: Attachments
ku: پاشکۆکان

en: Clear
ku: خاوێنکردنەوە

en: Log out
ku: چوونا دەرڤە

en: Right
ku: ڕاست

en: Your message has been sent.
ku: په‌یامه‌که‌ت نێردرا.

en: Finished
ku: ته‌واوبوو

en: Next page
ku: پەڕەی داهاتوو

en: Go to first page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی یەکەم

en: Go to last page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی کۆتا

en: Account
ku: هەژمار

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: About
ku: دەربارە

en: Suggestion
ku: پێشنیارەکان

en: User account
ku: هەژماری بەکارهێنەر

en: Caches cleared.
ku: حەشارگە پاکرایەوە

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی

en: Basic page
ku: پەڕەی سەرەتایی

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ku: جۆری <em>پەڕە سەرەتاییەکان</em> بەکاربهێنە بۆ ناوەڕۆکی نەگۆڕاوی وەک پەڕەی "دەربارەی ماڵپەڕ".

en: Image style
ku: شێوازی وێنە

en: Show more content
ku: پێشاندانی ناوەڕۆکی زیاتر
