Skilling (8.x-2.5) - en to nl translation catalogue (239 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: delete
nl: verwijderen

en: Administer
nl: Beheren

en: Register
nl: Inschrijven

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Author
nl: Auteur

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Description
nl: Beschrijving

en: Action
nl: Actie

en: On
nl: Aan

en: Tags
nl: Labels

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Documentation
nl: Documentatie

en: Categories
nl: Categorieën

en: Version
nl: Versie

en: view
nl: weergeven

en: Login
nl: Inloggen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Search
nl: Zoeken

en: None
nl: Geen

en: Number
nl: Getal

en: Message
nl: Bericht

en: Response
nl: Antwoord

en: Image
nl: Afbeelding

en: Required
nl: Verplicht

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to parent page
nl: Naar de bovenliggende pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Import
nl: Importeren

en: Book
nl: Boek

en: Export
nl: Exporteren

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Save
nl: Opslaan

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Top
nl: Bovenaan

en:  and
nl:  en

en: Starts
nl: Begint

en: Add
nl: Toevoegen

en: View
nl: Weergeven

en: History
nl: Historie

en: Notes
nl: Notities

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Text
nl: Tekst

en: User
nl: Gebruiker

en: Check
nl: Controleer

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Create
nl: Aanmaken

en: Question
nl: Vraag

en: Table of contents
nl: Inhoudsopgave

en: All
nl: Alle

en: days
nl: dagen

en: Submitted
nl: Ingediend

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Block
nl: Blok

en: Page
nl: Pagina

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Good
nl: Goed

en: Event type
nl: Evenementtype

en: Off
nl: Uit

en: From
nl: Van

en: Comment
nl: Reactie

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Explanation
nl: Uitleg

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: N/A
nl: n.v.t.

en: Up
nl: Omhoog

en: Model
nl: Model/type

en: Send
nl: Versturen

en: Desc
nl: Aflopend

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Recipient
nl: Ontvanger

en: Calendar
nl: Kalender

en: Day
nl: Dag

en: Start date
nl: Begindatum

en: End date
nl: Einddatum

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Security
nl: Beveiliging

en: Note
nl: Notitie

en: First name
nl: Voornaam

en: Last name
nl: Achternaam

en: Log in
nl: Inloggen

en: Class
nl: Klasse

en: Users
nl: Gebruikers

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Provides
nl: Voorziet

en: Optional
nl: Optioneel

en: Order
nl: Volgorde

en: Pattern
nl: Patroon

en: Book title
nl: Boektitel

en: Close
nl: Sluiten

en: Operation
nl: Bewerking

en: Original
nl: Origineel

en: Title:
nl: Titel:

en: Logout
nl: Uitloggen

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Attachments
nl: Bijlagen

en: create
nl: aanmaken

en: Create account
nl: Account aanmaken

en: Clear
nl: Wissen

en: Extras
nl: Extra's

en: Survey
nl: Enquête

en: Lists
nl: Lijsten

en: author
nl: auteur

en: Notice
nl: Mededeling

en: Caption
nl: Onderschrift

en: Log out
nl: Uitloggen

en: Right
nl: Rechts

en: Your message has been sent.
nl: Uw bericht is verzonden.

en: No limit
nl: Geen limiet

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Completed
nl: Voltooid

en: Due date
nl: Vervaldag

en: User name
nl: Gebruikersnaam

en: New
nl: Nieuwe

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Loading...
nl: Bezig met laden...

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Finished
nl: Voltooid

en: Complete
nl: Voltooid

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Photo
nl: Foto

en: Submissions
nl: Inzendingen

en: Apply
nl: Toepassen

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Unread
nl: Ongelezen

en: Classes
nl: Klassen

en: Description:
nl: Omschrijving:

en: When
nl: Wanneer

en: Timeline
nl: Tijdlijn

en: Attached files
nl: Bijgevoegde bestanden

en: Show all
nl: Alles weergeven

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Person
nl: Persoon

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: About
nl: Over

en: Case sensitive
nl: Hoofdlettergevoelig

en: Suggestions
nl: Suggesties

en: Suggestion
nl: Voorstel

en: Import content
nl: Inhoud importeren

en: Embed
nl: Inbedden

en: Patterns
nl: Patronen

en: Create a new account
nl: Nieuw account aanmaken

en: Responses
nl: Ingevulde enquêtes

en: User account
nl: Gebruikersaccount

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: More...
nl: Meer...

en: Initials
nl: Initialen

en: Characters
nl: Tekens

en:  days
nl:  dagen

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Difficulty
nl: Moeilijkheid

en: User id
nl: Gebruikers-ID

en: Bundle
nl: Bundel

en: Pause
nl: Pauze

en: Completed?
nl: Voltooid?

en: Finished with an error.
nl: Beëindigd met een fout.

en: Message templates
nl: Berichten templates

en: Annotation
nl: Notitie

en: Processed @current out of @total.
nl: @current bewerkt op een totaal van @total.

en: View page
nl: Pagina bekijken

en: Content author
nl: Auteur van inhoud

en: Course
nl: Cursus

en: Lesson
nl: Les

en: correct
nl: juist

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: Grouping field
nl: Groepeerveld

en: - All -
nl: - Alle -

en: Machine-readable name
nl: Systeemnaam

en: Pagination
nl: Paginering

en: Poor
nl: Onvoldoende

en: Caches cleared.
nl: Caches geleegd

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: View file
nl: Bestand weergeven

en: Hint
nl: Tip

en: Wrong
nl: Fout

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Show all content
nl: Alle inhoud weergeven

en: Basic page
nl: Eenvoudige pagina

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
nl: Gebruik <em>eenvoudige pagina's</em> voor vaste inhoud, zoals een 'Over ons'-pagina.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
nl: Gebruik tags om artikelen over vergelijkbare onderwerpen in categorieën te groeperen.

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Select any filter and click on Apply to see results
nl: Selecteer een van de filters en klik op 'Toepassen' om het resultaat te zien

en: Submission access
nl: Toegang tot het formulier

en: Your submissions
nl: Uw inzendingen

en: Show more content
nl: Meer inhoud weergeven

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Update URL alias
nl: URL-alias bijwerken

en: Asc
nl: Oplopend

en: Relate content to the user who created it.
nl: Verbind inhoud met de gebruiker die het gecreëerd heeft.

en: Submission
nl: Inzending

en: Between
nl: Tussen

en: Paragraphs
nl: Paragrafen

en: The user authoring the content. If you need more fields than the uid add the content: author relationship
nl: De auteur van deze inhoud. Als u meer velden van de uid nodig heeft, voeg dan de 'Inhoud: auteur' relatie toe.

en: Enrollment
nl: Inschrijving

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: Easy
nl: Eenvoudig

en: Manage classes.
nl: Klassen beheren

en: Save and manage fields
nl: Opslaan en velden beheren

en: yesterday
nl: gisteren

en: tomorrow
nl: morgen

en: Enrollments
nl: Inschrijvingen

en: Node operations bulk form
nl: Formulier voor bulkbewerkingen op nodes

en: Hard
nl: Moeilijk

en: Class administration
nl: Klasbeheer

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: Delete content configuration
nl: Inhoudsconfiguratie verwijderen

en: Book traversal links for
nl: Boeknavigatie-links voor

en: Passwords
nl: Wachtwoorden

en: View submission
nl: Inzending bekijken

en: First page
nl: Eerste pagina

en: Member profile
nl: Ledenprofiel

en: Attempt
nl: Poging

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties

en: Site section links
nl: Sectielinks van de site

en: Admin profile
nl: Beheerdersprofiel

en: Configuration for site administrators
nl: Configuratie voor site-beheerders

en: Configuration for site members
nl: Configuratie voor gebruikers

en: Book id
nl: Boek-ID

en: Submission status
nl: Verzendstatus

en: Completion
nl: Voltooiing

en: Manage submissions.
nl: Inzendingen beheren.

en: Manage enrollments.
nl: Uitnodigingen beheren.
