Skilling (8.x-2.5) - en to si translation catalogue (37 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Status
si: තත්වය

en: Administer
si: පාලනය

en: Register
si: ලියාපදිංචිවීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Item
si: අයිතමය

en: Subject
si: කාරණය

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න

en: Number
si: අංකය

en: Image
si: රූපය

en: Required
si: අත්‍යවශ්‍යයි

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: Label
si: ලේබලය

en: Help
si: සහාය

en: History
si: ඉතිහාසය

en: Text
si: වගන්ති

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: All
si: සියල්ල

en: Day
si: දවස

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්

en: Order
si: පිලිවෙල

en: Clear
si: පිරිසිදු කරන්න

en: Finished
si: සම්පූර්ණයි

en: Account
si: ගිණුම

en: User account
si: ඔබගේ ගිණුම

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
