Skilling (8.x-2.6) - en to bs translation catalogue (77 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: delete
bs: obriši

en: Administer
bs: Administriraj

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Author
bs: Autor

en: Subject
bs: Naslov

en: Description
bs: Opis

en: Tags
bs: Tagovi

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Categories
bs: Kategorije

en: Version
bs: Verzija

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: None
bs: Nijedan

en: Number
bs: Broj

en: Message
bs: Poruka

en: Image
bs: Slika

en: Required
bs: Obavezno

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: Go to parent page
bs: Idi na roditeljsku stranicu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Import
bs: Uvezi

en: Book
bs: Knjiga

en: Export
bs: Izvezi

en: Label
bs: Oznaka

en: Preview
bs: Pregled

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Help
bs: Pomoć

en: Add
bs: Dodaj

en: View
bs: Pregled

en: History
bs: Istorija

en: Text
bs: Tekst

en: User
bs: Korisnik

en: Contact
bs: Kontakt

en: Created
bs: Kreiran

en: Node
bs: Nod

en: Question
bs: Pitanje

en: All
bs: Sve

en: Page title
bs: Naslov stranice

en: Block
bs: Blok

en: Page
bs: Strana

en: Comment
bs: Komentar

en: Published
bs: Objavljeno

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Up
bs: Gore

en: Send
bs: Pošalji

en: Code
bs: Kod

en: Calendar
bs: Kalendar

en: Day
bs: Dan

en: First name
bs: Ime

en: Log in
bs: Prijavi se

en: Users
bs: Korisnici

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: Optional
bs: Opcionalno

en: Order
bs: Poredak

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Log out
bs: Odjavi se

en: User name
bs: Korisničko ime

en: Tabs
bs: Tabovi

en: Finished
bs: Završeno

en: Apply
bs: Primjeni

en: Account
bs: Korisnički račun

en: Case sensitive
bs: Razlika između malih i velikih slova

en: Main navigation
bs: Glavna navigacija

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi

en: Status messages
bs: Statusne poruke

en: Main page content
bs: Sadržaj glavne stranice

en: Site branding
bs: Osnovne informacije o stranici

en: Primary admin actions
bs: Primarne admin akcije
