Skilling (8.x-2.7) - en to el translation catalogue (166 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: delete
el: διαγραφή

en: Status
el: Κατάσταση

en: Administer
el: Διαχείριση

en: Register
el: Εγγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Item
el: Αντικείμενο

en: Author
el: Συντάκτης

en: Subject
el: Θέμα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Action
el: Ενέργεια

en: On
el: Ανοικτό

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Version
el: Έκδοση

en: view
el: προβολή

en: Login
el: Είσοδος

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: None
el: Κανένα

en: Number
el: Αριθμός

en: Message
el: Μήνυμα

en: Image
el: Εικόνα

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to parent page
el: Μετάβαση στη γονική σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Book
el: Βιβλίο

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Label
el: Ετικέτα

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Help
el: Βοήθεια

en: Summary
el: Περίληψη

en: Top
el: Κορυφή

en: Add
el: Προσθήκη

en: View
el: Προβολή

en: History
el: Ιστορικό

en: Notes
el: Παρατηρήσεις

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Text
el: Κείμενο

en: User
el: Χρήστης

en: Check
el: Επιταγή

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Contact
el: Επικοινωνία

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Node
el: Κόμβος

en: Create
el: Δημιουργία

en: Question
el: Ερώτηση

en: Table of contents
el: Πίνακας περιεχομένων

en: All
el: Όλες

en: days
el: ημέρες

en: Submitted
el: Υποβλήθηκε

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Block
el: Μπλοκ

en: Page
el: Σελίδα

en: Good
el: Καλό

en: Off
el: Κλειστό

en: From
el: Από

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Explanation
el: Επεξήγηση

en: Term
el: Όρος

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: N/A
el: Μ/Δ

en: Up
el: Επάνω

en: Send
el: Αποστολή

en: Desc
el: Φθί

en: Code
el: Κωδικός

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Recipient
el: Παραλήπτης

en: Calendar
el: Ημερολόγιο

en: Day
el: Ημέρα

en: Start date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: End date
el: Ημερομηνία λήξης

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: First name
el: Όνομα

en: Last name
el: Επώνυμο

en: Log in
el: Είσοδος

en: Class
el: Κλάση

en: Users
el: Χρήστες

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Optional
el: Προαιρετικό

en: Order
el: Σειρά

en: Pattern
el: Πρότυπο

en: Close
el: Κλείσιμο

en:  ago
el:  πριν

en: Published?
el: Δημοσιεύτηκε;

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Original
el: Πρωτότυπο

en: Logout
el: Αποσύνδεση

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Attachments
el: Συνημμένα

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Clear
el: Καθαρισμός

en: Extras
el: Πρόσθετα

en: Lists
el: Λίστες

en: author
el: συγγραφέας

en: Notice
el: Ειδοποίηση

en: Caption
el: Λεζάντα

en: Log out
el: Αποσύνδεση

en: Right
el: Δεξιά

en: Your message has been sent.
el: Το μήνυμά σας στάλθηκε.

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Completed
el: Ολοκληρώθηκε

en: User name
el: Όνομα χρήστη

en: New
el: Δημιουργία

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Loading...
el: Φορτώνει...

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Finished
el: Ολοκληρώθηκε

en: Complete
el: Ολοκληρωμένη

en: Submissions
el: Υποβολές

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Go to first page
el: Πρώτη σελίδα

en: Go to last page
el: Τελευταία σελίδα

en: Description:
el: Περιγραφή:

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Account
el: Λογαριασμός

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: About
el: Περί

en: Case sensitive
el: Με διάκριση πεζών-κεφαλαίων

en: Patterns
el: Πρότυπα

en: User account
el: Λογαριασμός χρήστη

en: Main navigation
el: Κεντρική πλοήγηση

en: Initials
el: Αρχικά

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: User id
el: Id χρήστη

en: Bundle
el: Ομάδα

en: ‹
el: <

en: ›
el: >

en: Content author
el: Συντάκτης περιεχομένου

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Compact
el: Συμπαγής

en: Machine-readable name
el: Μηχανικώς αναγνώσιμο όνομα

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: Caches cleared.
el: Τα περιεχόμενα των λανθάνουσων μνημών διαγράφηκαν.

en: Status messages
el: Μηνύματα κατάστασης

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: Basic page
el: Βασική σελίδα

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
el: Χρησιμοποιήστε τις <em>βασικές σελίδες</em> για το στατικό σας περιεχόμενο, όπως μια σελίδα 'Σχετικά'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
el: Χρησιμοποιήστε ετικέτες για να ομαδοποιήσετε τα άρθρα σε κατηγορίες με παρόμοιο θέμα.

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: Show more content
el: Περισσότερο περιεχόμενο

en: Previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Update URL alias
el: Ενημέρωση του ψευδώνυμου διεύθυνσης URL

en: Asc
el: Αύξ

en: Save and manage fields
el: Αποθήκευση και συνέχεια στη διαχείριση πεδίων

en: Passwords
el: Κωδικοί Πρόσβασης

en: Primary admin actions
el: Πρωτεύουσες ενέργειες διαχείρισης
