Skilling (8.x-2.8) - en to hu translation catalogue (260 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: delete
hu: törlés

en: Status
hu: Állapot

en: Administer
hu: Adminisztrál

en: Register
hu: Felhasználó létrehozása

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Item
hu: Tétel

en: Author
hu: Szerző

en: Subject
hu: Tárgy

en: Description
hu: Leírás

en: Action
hu: Művelet

en: On
hu: Be

en: Tags
hu: Címkék

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Documentation
hu: Dokumentáció

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Version
hu: Verzió

en: view
hu: megtekintés

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: None
hu: Nincs

en: Number
hu: Szám

en: Message
hu: Üzenet

en: Response
hu: Válasz

en: Image
hu: Kép

en: Container
hu: Tároló

en: Required
hu: Szükséges

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to parent page
hu: Ugrás a szülő lapra.

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Book
hu: Könyv

en: Label
hu: Címke

en: Preview
hu: Előnézet

en: Save
hu: Mentés

en: Help
hu: Súgó

en: Summary
hu: Összegzés

en: Top
hu: Teteje

en:  and
hu:  és

en: Starts
hu: Kezdődik

en: Add
hu: Hozzáadás

en: View
hu: Megtekintés

en: History
hu: Történet

en: Notes
hu: Jegyzetek

en: Updated
hu: Frissítve

en: Text
hu: Szöveg

en: Status:
hu: Állapot:

en: ID
hu: Azonosító

en: User
hu: Felhasználó

en: Check
hu: Csekk

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Contact
hu: Kapcsolat

en: Created
hu: Létrehozva

en: Node
hu: Tartalom

en: Create
hu: Létrehozás

en: Question
hu: Kérdés

en: Table of contents
hu: Tartalomjegyzék

en: All
hu: Mind

en: days
hu: napok

en: Submitted
hu: Beküldött

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Block
hu: Blokk

en: Page
hu: Oldal

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Good
hu: Jó

en: Event type
hu: Eseménytípus

en: Off
hu: Ki

en: From
hu: Honnan

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Published
hu: Közzétéve

en: Filter
hu: Szűrő

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Explanation
hu: Magyarázat

en: Term
hu: Kifejezés

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: N/A
hu: Nincs adat

en: Up
hu: Fel

en: Model
hu: Modell

en: Send
hu: Küldés

en: Desc
hu: Csökk

en: Code
hu: Kód

en: Owner
hu: Tulajdonos

en: Recipient
hu: Címzett

en: Calendar
hu: Naptár

en: Day
hu: Nap

en: Start date
hu: Kezdődátum

en: End date
hu: Végdátum

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Security
hu: Biztonság

en: Note
hu: Megjegyzés

en: First name
hu: Keresztnév

en: Last name
hu: Vezetéknév

en: Log in
hu: Bejelentkezés

en: Class
hu: Osztály

en: Users
hu: Felhasználók

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Provides
hu: Megvalósítja

en: Optional
hu: Nem kötelező

en: Order
hu: Rendelés

en: Pattern
hu: Minta

en: Close
hu: Bezár

en:  ago
hu:  óta

en: Published?
hu: Közzétett?

en: Operation
hu: Művelet

en: Original
hu: Eredeti

en: Title:
hu: Cím:

en: Logout
hu: Kijelentkezés

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Student
hu: Diák

en: Attachments
hu: Csatolmányok

en: create
hu: létrehozás

en: Create account
hu: Felhasználó létrehozása

en: Token
hu: Vezérjel

en: Clear
hu: Törlés

en: Extras
hu: Extrák

en: Lists
hu: Listák

en: author
hu: szerző

en: Notice
hu: Megjegyzés

en: Caption
hu: Képaláírás

en: Log out
hu: Kijelentkezés

en: Right
hu: Jobb

en: Your message has been sent.
hu: Az üzenet elküldve.

en: No limit
hu: Nincs korlát

en: Changed
hu: Módosítva

en: Completed
hu: Teljesítve

en: User name
hu: Felhasználónév

en: New
hu: Új

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Loading...
hu: Betöltés…

en: Tabs
hu: Fülek

en: Finished
hu: Kész

en: Complete
hu: Kész

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Photo
hu: Fénykép

en: Submissions
hu: Beküldések

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Classes
hu: Osztályok

en: Description:
hu: Leírás:

en: When
hu: Mikor

en: Timeline
hu: Idővonal

en: Attached files
hu: Csatolt fájlok

en: Show all
hu: Összes megjelenítése

en: Offset
hu: Eltolás

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: feedback
hu: visszajelzés

en: Person
hu: Személy

en: Account
hu: Saját adatok

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Paragraph
hu: Bekezdés

en: About
hu: Leírás

en: Case sensitive
hu: Kis és nagybetű érzékeny ellenőrzés

en: Suggestions
hu: Javaslatok

en: Suggestion
hu: Javaslat

en: Import content
hu: Tartalom importálása

en: Embed
hu: Beágyazás

en: Patterns
hu: Minták

en: Create a new account
hu: Új felhasználó létrehozása

en: Responses
hu: Válaszok

en: User account
hu: Felhasználói fiók

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Saving...
hu: Mentés…

en: Badges
hu: Kitűzők

en: Add badge
hu: Kitűző hozzáadása

en: More...
hu: Tovább…

en: Initials
hu: Előtag

en: Characters
hu: Karakterek

en:  days
hu:  nap

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Difficulty
hu: Nehézség

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Pause
hu: Szünet

en: Alerts
hu: Riasztások

en: Finished with an error.
hu: Hibával fejeződött be.

en: Message templates
hu: Üzenetsablonok

en: Processed @current out of @total.
hu: @current / @total feldolgozva.

en: View page
hu: Oldal megtekintése

en: Content author
hu: Tartalom szerzője

en: Course
hu: Kurzus

en: correct
hu: helyes

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: Grouping field
hu: Mezők csoportosítása

en: - All -
hu: – Mind –

en: Compact
hu: Tömör

en: Machine-readable name
hu: Programok által használt név

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: Poor
hu: Gyenge

en: Caches cleared.
hu: A gyorsítótárak törlése megtörtént.

en: Fill in the blank
hu: Üres rész kitöltése

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Hint
hu: Utalás

en: Badge
hu: Kitűző

en: Clear caches
hu: Gyorstárak törlése

en: Wrong
hu: Helytelen

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Show all content
hu: Összes tartalom megjelenítése

en: Basic page
hu: Egyszerű oldal

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hu: Az <em>egyszerű oldal</em> használatos az állandó tartalmakhoz, ilyen például a „Bemutatkozás” oldal.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hu: Címkék használata a hasonló témájú tartalmak csoportosításához.

en: Image style
hu: Képstílus

en: Select any filter and click on Apply to see results
hu: Az eredmények megjelennek bármely szűrő kiválasztása után, az Alkalmaz gombra kattintva

en: Submission access
hu: Beküldési jogosultság

en: Your submissions
hu: Saját beküldések

en: Show more content
hu: További tartalom megjelenítése

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Feedback:
hu: Visszajelzés:

en: Update URL alias
hu: Webcímálnév frissítése

en: today
hu: ma

en: Exercise
hu: Gyakorlat

en: Exercises
hu: Gyakorlatok

en: Recipient of the message.
hu: Az üzenet címzettje.

en: Data export
hu: Adat exportálás

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Relate content to the user who created it.
hu: Tartalom kapcsolása ahhoz a szerzőhöz aki létrehozta.

en: Submission
hu: Beküldés

en: Checklists
hu: Ellenőrzőlisták

en: Correct?
hu: Helyes?

en: The user authoring the content. If you need more fields than the uid add the content: author relationship
hu: A tartalom szerzője. Ha az uid-nál több mezőre van szükség, akkor hozzá kell adni a tartalom: szerző kapcsolatot

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: Powered by
hu: A gépházban:

en: Challenges
hu: Kihívások

en: Easy
hu: Könnyű

en: Manage classes.
hu: Osztályok kezelése.

en: Save and manage fields
hu: Mentés és mezők kezelése

en: Node operations bulk form
hu: Tartalmak tömeges műveleteit lehetővé tevő űrlap

en: Hard
hu: Nehéz

en: Thank you!
hu: Köszönet!

en: Add a new class
hu: Új osztály hozzáadása

en: Site branding
hu: Webhely márkázása

en: Delete content configuration
hu: Tartalom konfiguráció törlése

en: Book traversal links for
hu: Könyv kereszthivatkozásai ehhez:

en: Passwords
hu: Jelszavak

en: First page
hu: Első oldal

en: Member profile
hu: Tag profil

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.

en: Badge image
hu: Jelvény képe

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: Site section links
hu: Webhely alegységeire mutató hivatkozások

en: Admin profile
hu: Admin profil

en: Configuration for site administrators
hu: Beállítások a webhely adminisztrátorai számára

en: Configuration for site members
hu: Beállítások a webhely tagjai számára

en: Completion
hu: Teljesítés

en: Manage submissions.
hu: Beküldések kezelése.

en: response
hu: válasz
