Skilling (8.x-2.9) - en to lv translation catalogue (170 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Administer
lv: Administrēt

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Item
lv: Ieraksts

en: Author
lv: Autors

en: Subject
lv: Temats

en: Description
lv: Apraksts

en: Action
lv: Darbība

en: On
lv: Aktīvs

en: Tags
lv: Birkas

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Version
lv: Versija

en: view
lv: skatīt

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: Number
lv: Skaitlis

en: Message
lv: Ziņojums

en: Response
lv: Atbilde

en: Image
lv: Attēls

en: Container
lv: Konteiners

en: Required
lv: Obligāts

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to parent page
lv: Doties uz vecāklapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Import
lv: Importēt

en: Book
lv: Grāmata

en: Export
lv: Eksportēt

en: Label
lv: Etiķete

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Help
lv: Palīdzība

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Top
lv: Augša

en:  and
lv:  un

en: Starts
lv: Sākās

en: Add
lv: Pievienot

en: View
lv: Skatīt

en: History
lv: Vēsture

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Text
lv: Teksts

en: User
lv: Lietotājs

en: Check
lv: Pārbaude

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Contact
lv: Kontakti

en: Created
lv: Izveidots

en: Node
lv: Mezgls

en: Create
lv: Izveidot

en: Question
lv: Jautājums

en: All
lv: Visi

en: days
lv: dienas

en: Submitted
lv: Nosūtīts

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Great!
lv: Lieliski!

en: Good
lv: Labs

en: Off
lv: Izslēgts

en: From
lv: No

en: Comment
lv: Komentārs

en: Published
lv: Publicēts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Explanation
lv: Paskaidrojums

en: Term
lv: Termins

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: N/A
lv: N/P

en: Up
lv: Augoša

en: Model
lv: Modelis

en: Send
lv: Sūtīt

en: Desc
lv: Dilst.

en: Code
lv: Kods

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Recipient
lv: Saņēmējs

en: Calendar
lv: Kalendārs

en: Day
lv: Diena

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: End date
lv: Beigu datums

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Security
lv: Drošība

en: Note
lv: Piezīme

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: Users
lv: Lietotāji

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Provides
lv: Nodrošina

en: Optional
lv: Neobligāts

en: Order
lv: Secība

en: Pattern
lv: Modelis

en: Close
lv: Aizvērt

en: Operation
lv: Operācija

en: Original
lv: Oriģināls

en: Title:
lv: Nosaukums:

en: Logout
lv: Iziet

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Attachments
lv: Pielikumi

en: Token
lv: Marķieris

en: Clear
lv: Notīrīt

en: author
lv: autors

en: Notice
lv: Paziņojums

en: Caption
lv: Paraksts

en: Log out
lv: Iziet

en: Right
lv: Pa labi

en: Your message has been sent.
lv: Jūsu ziņa tika nosūtīta.

en: Changed
lv: Labots

en: Completed
lv: Pabeigts

en: User name
lv: Lietotāja vārds

en: New
lv: Jauns

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Loading...
lv: Notiek ielāde...

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Finished
lv: Pabeigts

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Submissions
lv: Iesniegumi

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Description:
lv: Apraksts:

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: feedback
lv: atsauksme

en: Account
lv: Konts

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: About
lv: Par

en: Case sensitive
lv: Reģistrjutīgs

en: Import content
lv: Importēt saturu

en: Embed
lv: Iekļaut

en: User account
lv: Lietotāja konts

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: More...
lv: Vairāk...

en: Initials
lv: Iniciāļi

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Difficulty
lv: Grūtības pakāpe

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Finished with an error.
lv: Pabeigts, atrasta kļūda.

en: Processed @current out of @total.
lv: Apstrādātas @current no @total.

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Compact
lv: Kompakts

en: Machine-readable name
lv: Mašīnlasāms nosaukums

en: Caches cleared.
lv: Kešatmiņas iztīrītas

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Basic page
lv: Vienkārša lapa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lv: Izmantojiet <em>vienkāršas lapas</em> statiskam saturam, piemēram, lapai 'Par mums'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lv: Izmantojiet tagus lai grupētu rakstus par līdzīgu tēmu vienā kategorijā.

en: Image style
lv: Attēla stils

en: Show more content
lv: Rādīt vairāk satura

en: Submission
lv: Iesniegums

en: Easy
lv: Viegli

en: Save and manage fields
lv: Saglabāt un pārvaldīt laukus

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: Site section links
lv: Vietnes sadaļu saites
