Skilling (8.x-2.9) - en to se translation catalogue (43 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: delete
se: sihko

en: Register
se: Ásat geavaheaddji

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Author
se: Čálli

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Login
se: Logge sisa

en: Edit
se: Rievdat

en: Search
se: Oza

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Go to previous page
se: Mana ovddit siidui

en: Go to next page
se: Mana boahtte siidui

en: Save
se: Vurke

en: Help
se: Veahkki

en: Add
se: Lasit

en: View
se: Čájet

en: History
se: Historjá

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Text
se: Teaksta

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Order
se: Diŋgo

en: Close
se: Gidde

en: Logout
se: Logge eret

en: Sort by
se: Sirre

en: Student
se: Studenta

en: Log out
se: Logge eret

en: Finished
se: Geargan

en: Complete
se: Gárvvis

en: Go to first page
se: Mana vuosttaš siidui

en: Go to last page
se: Mana maŋemus siidui

en: Account
se: konto

en: About
se: Birra
