Skilling (8.x-2.8) - en to ca translation catalogue (198 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Administer
ca: Administra

en: Register
ca: Registra

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Item
ca: Element

en: Author
ca: Autor

en: Subject
ca: Assumpte

en: Description
ca: Descripció

en: Action
ca: Acció

en: On
ca: Actiu

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Yes
ca: Sí

en: Version
ca: Versió

en: view
ca: mostra

en: Login
ca: Entrada

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: Number
ca: Número

en: Message
ca: Missatge

en: Response
ca: Resposta

en: Image
ca: Imatge

en: Container
ca: Contenidor

en: Required
ca: Necessari

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to parent page
ca: Vés a la pàgina pare

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Import
ca: Importa

en: Book
ca: Llibre

en: Export
ca: Exporta

en: Label
ca: Etiqueta

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Save
ca: Desa

en: Help
ca: Ajuda

en: Summary
ca: Resum

en: Top
ca: Part superior

en:  and
ca:  i

en: Add
ca: Afegeix

en: View
ca: Mostra

en: History
ca: Història

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Status:
ca: Estat:

en: User
ca: Usuari

en: Check
ca: Comprova

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Contact
ca: Contacte

en: Created
ca: Creat

en: Create
ca: Crea

en: Question
ca: Pregunta

en: All
ca: Tot

en: days
ca: dies

en: Submitted
ca: Tramès

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Good
ca: Bona

en: Event type
ca: Tipus d'event

en: Off
ca: Inactiu

en: From
ca: De

en: Comment
ca: Comentari

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Explanation
ca: Explicació

en: Term
ca: Terme

en: Warning
ca: Avís

en: N/A
ca: No aplica

en: Up
ca: Amunt

en: Send
ca: Enviar

en: Code
ca: Codi

en: Owner
ca: Propietari

en: Recipient
ca: Destinatari

en: Calendar
ca: Calendari

en: Day
ca: Dia

en: Start date
ca: Data d'inici

en: End date
ca: Data de finalització

en: Configuration
ca: Configuració

en: Security
ca: Seguretat

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: Log in
ca: Entra

en: Class
ca: Classe

en: Users
ca: Usuaris

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Provides
ca: Proporciona

en: Optional
ca: Opcional

en: Order
ca: Ordre

en: Pattern
ca: Patró

en: Close
ca: Tanca

en: Operation
ca: Operació

en: Title:
ca: Títol:

en: Logout
ca: Sortir

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Attachments
ca: Adjunts

en: create
ca: crea

en: Create account
ca: Crea un compte

en: Notices
ca: Avisos

en: Clear
ca: Neteja

en: Lists
ca: Llistes

en: author
ca: autor

en: Notice
ca: Notificació

en: Caption
ca: Subtítol

en: Log out
ca: Surt

en: Right
ca: Dreta

en: Your message has been sent.
ca: El vostre missatge s'ha enviat.

en: Changed
ca: Canviat

en: Completed
ca: Completat

en: Due date
ca: Data de venciment

en: User name
ca: Nom d'usuari

en: New
ca: Nou

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Loading...
ca: Carregant...

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Finished
ca: Fi

en: Complete
ca: Finalitza

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Photo
ca: Foto

en: Submissions
ca: Trameses

en: Apply
ca: Aplica

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: When
ca: Quan

en: Attached files
ca: Fitxers adjunts

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Person
ca: Persona

en: Account
ca: Compte

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: About
ca: Detalls

en: Case sensitive
ca: Sensible a minúscules i majúscules

en: Suggestions
ca: Suggeriments

en: Suggestion
ca: Suggeriment

en: Embed
ca: Incrustra

en: Patterns
ca: Patrons

en: Responses
ca: Respostes

en: User account
ca: Compte d'usuari

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: More...
ca: Més...

en: Initials
ca: Inicials

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Difficulty
ca: Dificultat

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Finished with an error.
ca: Acabat amb un error.

en: Content author
ca: Autor del contingut

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: Grouping field
ca: Camp d'agrupament

en: - All -
ca: - Tot -

en: Compact
ca: Compacta

en: Machine-readable name
ca: Nom llegible per la màquina

en: Pagination
ca: Paginació

en: Poor
ca: Fluix

en: Caches cleared.
ca: Memòries cau netejades.

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Hint
ca: Indicació

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Show all content
ca: Mostra tot el contingut

en: Basic page
ca: Pàgina bàsica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ca: Utilitzeu les <em>pàgines bàsiques</em> per al vostre contingut estàtic, com una pàgina de 'Qui som'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
ca: Utilitzeu les etiquetes per a agrupar en categories els articles de temes similars.

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: Select any filter and click on Apply to see results
ca: Seleccioneu qualsevol filtre i feu clic a Aplica per a veure'n els resultats.

en: Submission access
ca: Accés a l'enviament

en: Your submissions
ca: Els teus enviaments

en: Show more content
ca: Mostra més contingut

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Update URL alias
ca: Actualitza l'àlies URL

en: Data export
ca: Exportació de dades

en: Master
ca: Mestre

en: Relate content to the user who created it.
ca: Relacioneu el contingut amb l'usuari que el va crear.

en: Submission
ca: Enviament

en: The user authoring the content. If you need more fields than the uid add the content: author relationship
ca: L'usuari que ha creat el contingut. Si necessiteu més camps a banda de l'uid, afegiu la relació contingut:autor.

en: Last page
ca: Última pàgina

en: Powered by
ca: Funciona amb

en: Easy
ca: Fàcil

en: Save and manage fields
ca: Desa i gestiona els camps

en: Node operations bulk form
ca: Formulari d'operacions massives de node

en: Hard
ca: Difícil

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: Book traversal links for
ca: Enllaços relacionats de

en: Passwords
ca: Contrasenyes

en: First page
ca: Primera pàgina

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: Site section links
ca: Enllaços a les seccions del lloc
