Skillset Inview (8.x-1.01) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Weight
bn: ভর

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন
