Skillset Inview (8.x-1.01) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Preview
hy: Նախադիտում
