Skillset Inview (8.x-1.01) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Weight
pt: Peso

en: Preview
pt: Pré-visualizar

en: Operation
pt: Operação

en: Save Changes
pt: Salvar alterações

en: other
pt: outro
