Skillset Inview (8.x-1.03) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Weight
ur: وزن

en: Preview
ur: جائزہ
