Skillset Inview (8.x-1.04) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Weight
ne: वजन

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन
