Skimlinks (8.x-1.1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: Style
vi: Kiểu dáng

en: Not configured
vi: Không được cấu hình

en: blue
vi: xanh

en: white
vi: trắng
