Skinr (8.x-2.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (50 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Reset to defaults
ast: Valores predefiníos

en: enable
ast: activar

en: delete
ast: desaniciar

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Group
ast: Grupu

en: Type
ast: Triba

en: List
ast: Llista

en: disabled
ast: desactiváu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Enable
ast: Activar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Reset
ast: Reafitar

en: Weight
ast: Pesu

en: none
ast: nengún

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Update
ast: Anovar

en: Add
ast: Amestar

en: View
ast: Vista

en: theme
ast: tema

en: type
ast: triba

en: status
ast: estáu

en: Options
ast: Opciones

en: Update options
ast: Anovar les opciones

en: Done
ast: Fechu

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Comment
ast: Comentariu

en: Filter
ast: Filtru

en: System
ast: Sistema

en: module
ast: módulu

en: Operation
ast: Operación

en: No items selected.
ast: Nun s'esbilló nengún elementu.

en: Refine
ast: Refinar

en: Undo
ast: Desfacer

en: Revert
ast: Desfacer

en: any
ast: cualesquier

en: revert
ast: desfacer

en: Processing
ast: Procesando
