Skinr (8.x-2.0-alpha1) - en to br translation catalogue (14 entries)

en: Title
br: Titl

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: enable
br: gweredekaat

en: delete
br: dilemel

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Update
br: Hizivadenn

en: View
br: Gwel

en: Page
br: Pajenn

en: Filter
br: Sil

en: Processing
br: O tretañ

en: About
br: Diwar-benn
