Skinr (8.x-2.0-alpha1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Title
de: Titel

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: theme
de: Theme

en: Done
de: Erlediget

en: any
de: irgendeine

en: Processing
de: Verarbeitig louft
