Skinr (8.x-2.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (58 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Reset to defaults
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری بنەڕەتی

en: enabled
ku: چالاکە

en: enable
ku: چالاک کردن

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Groups
ku: گروپەکان

en: Group
ku: گرووپ

en: Type
ku: جۆر

en: List
ku: لیستە

en: disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Weight
ku: سەنگ

en: none
ku: هیچ

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Add
ku: زیاد بکە

en: View
ku: پیشاندان

en: theme
ku: ڕووکار

en: type
ku: جۆر

en: status
ku: ڕەوش

en: Update options
ku: تازەکردنەوەی هەڵبژاردنەکان

en: Done
ku: تەواوبوو

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Overridden
ku: پشتگوێ خراوە

en: System
ku: سیسته‌م

en: module
ku: مۆدیول

en: Operation
ku: کردار

en: No items selected.
ku: هیچ بڕگه‌یه‌ک هەڵنەبژێرراوە.

en: Undo
ku: وەک خۆی لێ بکەوە

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: any
ku: هەر کام

en: revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Processing
ku: پرۆسەکردن بەردەوامە

en: disable
ku: ناچالاک بکە

en: The update has encountered an error.
ku: نوێکردنەوە هەڵەیەکی بەدیکرد.

en: Show only items where
ku: تەنها ئەوانە پیشان بدە کە

en: About
ku: دەربارە

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
