Skinr (8.x-2.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (49 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Reset to defaults
mn: Анхны утганд буцаах

en: enabled
mn: идэвхижсэн

en: enable
mn: идэвхижүүлэх

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Groups
mn: Бүлгүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: List
mn: Жагсаалт

en: disabled
mn: идэвхжээгүй

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Delete group
mn: Групп устгах

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Weight
mn: Жин

en: none
mn: хоосон

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Add
mn: Нэмэх

en: View
mn: Харах

en: Theme
mn: Загвар

en: type
mn: төрөл

en: status
mn: статус

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Update options
mn: Шинэчлэх сонголтууд

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: System
mn: Систем

en: The update has been performed.
mn: Шинэчлэв.

en: Refine
mn: Сайжруулах

en: Undo
mn: Үйлдэл буцах

en: Revert
mn: Буцаах

en: revert
mn: буцаах

en: Processing
mn: Боловсруулж байна

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
