Skinr (8.x-2.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (34 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Group
ps: ګروپ

en: Type
ps: بڼه

en: List
ps: لړ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Enable
ps: سالول

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Add
ps: زیاتول

en: View
ps: ليد

en: Theme
ps: ویینه

en: ID
ps: پېژند

en: Update options
ps: غوراوي اوسمهالیزول

en: Done
ps: ترسره شو

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Comment
ps: تبصره

en: Filter
ps: چاڼ

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: System
ps: سيستم

en: Add group
ps: ګروپ زیاتول

en: Undo
ps: ناکړ

en: About
ps: په اړه

[ctx: Plural]
en: Disabled
ps: ناتوانه

[ctx: Plural]
en: Enabled
ps: فعال شوي
