Skinr (8.x-2.0-alpha2) - en to am translation catalogue (37 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Reset to defaults
am: ወደ ነባሪዎች መልስ

en: delete
am: ሰርዝ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Groups
am: ቡድኖች

en: Group
am: ቡድን

en: Type
am: ዓይነት

en: List
am: ዝርዝር

en: disabled
am: የቦዘነ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Weight
am: ክብደት

en: none
am: ምንም

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: Update
am: አዘምን

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: type
am: ዓይነት

en: status
am: ሁኔታ

en: Update options
am: የማዘመኛ አማራጮች

en: Block
am: ጥምር

en: Page
am: ገጽ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Processing
am: በሂደት ላይ

en: Element
am: አባል
