Skinr (8.x-2.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (52 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Reset to defaults
bs: Resetuj na defaultno

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Groups
bs: Grupe

en: Group
bs: Grupa

en: Type
bs: Tip

en: List
bs: Izlistaj

en: disabled
bs: onemogućeno

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Enable
bs: Omogući

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Weight
bs: Težina

en: none
bs: ništa

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Add
bs: Dodaj

en: View
bs: Pregled

en: Theme
bs: Tema

en: type
bs: tip

en: Options
bs: Opcije

en: Update options
bs: Osvježi postavke

en: Block
bs: Blok

en: Page
bs: Strana

en: Comment
bs: Komentar

en: Overridden
bs: Prepisan

en: Conditions
bs: Uslovi

en: Normal
bs: Normalno

en: System
bs: Sistem

en: No items selected.
bs: Nijedna stavka nije odabrana.

en: The update has been performed.
bs: Osvježavanje je obavljeno.

en: Refine
bs: Rafiniraj

en: Undo
bs: Povrati

en: Revert
bs: Vratiti

en: revert
bs: vratiti

en: Processing
bs: Procesujem

en: Storage
bs: Pohrana

en: The update has encountered an error.
bs: Došlo je do greške pri osvježavanju.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
bs[0]: 1 stavka uspješno procesovana:
bs[1]: @count stavke uspješno procesovane:
bs[2]: @count stavki uspješno procesovano:

en: Show only items where
bs: Prikaži samo stavke gdje

en: An error occurred and processing did not complete.
bs: Došlo je do greške i procesovanje nije završeno.
