Skinr (8.x-2.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (49 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: enabled
hy: ակտիվացված

en: enable
hy: ակտիվացնել

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Group
hy: Խումբ

en: Type
hy: Տեսակ

en: List
hy: Ցանկ

en: disabled
hy: անջատված

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: none
hy: ոչ մի

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: type
hy: տեսակ

en: status
hy: կարգավիճակը

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Update options
hy: Թարմացնել տարբերակները

en: Done
hy: Կատարված է

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: System
hy: Համակարգ

en: No items selected.
hy: Չկան ընտրված տարրեր

en: The update has been performed.
hy: Թարմացումը կատարվել է:

en: Undo
hy: Չեղարկել

en: Processing
hy: Մշակվում է

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Uses
hy: Օգտագործում
