Skinr (8.x-2.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (60 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Reset to defaults
sl: Povrni na privzeto

en: enabled
sl: omogočeno

en: enable
sl: omogoči

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Groups
sl: Skupine

en: Group
sl: Skupina

en: Type
sl: Tip

en: List
sl: Seznam

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Reset
sl: Ponastavi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Weight
sl: Teža

en: none
sl: nič

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Update
sl: Posodobitev

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži

en: Theme
sl: Tema

en: theme
sl: tema

en: type
sl: tip

en: status
sl: stanje

en: Options
sl: Možnosti

en: Update options
sl: Možne spremembe

en: Done
sl: Opravljeno

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Comment
sl: Komentar

en: System
sl: Sistem

en: module
sl: modul

en: No items selected.
sl: Izbrali niste nobenega elementa.

en: The update has been performed.
sl: Spremembe so bile izvedene.

en: Refine
sl: Zožaj

en: Undo
sl: Razveljavi

en: Revert
sl: Povrni

en: any
sl: karkoli

en: revert
sl: povrni

en: Processing
sl: V obdelavi

en: disable
sl: onemogoči

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
sl[0]: Element je bil uspešno obdelan:
sl[1]: @count elementa sta bila uspešno obdelana:
sl[2]: @count elementi so bili uspešno obdelani:
sl[3]: @count elementov je bilo uspešno obdelanih:

en: Show only items where
sl: Prikaži samo elemente, kjer

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.

en: Uses
sl: Uporablja
