Skinr (8.x-2.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (30 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: enable
sr: укључи

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Enable
sr: Укључи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Update
sr: Ажурирање

en: View
sr: Преглед

en: Theme
sr: Тема

en: ID
sr: ИД

en: Block
sr: Блок

en: Comment
sr: Коментар

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Processing
sr: Обрада
