Skinr (8.x-2.0-alpha2) - en to af translation catalogue (57 entries)

en: Title
af: Titel

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Reset to defaults
af: Herstel na verstekwaardes

en: enabled
af: geaktiveer

en: enable
af: aktiveer

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Groups
af: Groepe

en: Group
af: Groep

en: Type
af: Tipe

en: List
af: Lys

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Delete group
af: Skrap groep

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: unknown
af: onbekend

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Reset
af: Herstel

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Weight
af: Gewig

en: none
af: geen

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Update
af: Dateer op

en: Add
af: Voeg by

en: View
af: Wys

en: theme
af: tema

en: type
af: tipe

en: Options
af: Opsies

en: Update options
af: Opdateer opsies

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Comment
af: Kommentaar

en: Filter
af: Filtreer

en: Overridden
af: Oorheers

en: Normal
af: Normaal

en: System
af: Stelsel

en: Operation
af: Operasie

en: No items selected.
af: Geen items geselekteer nie.

en: The update has been performed.
af: Die opdatering is gedoen.

en: Refine
af: Verfyn

en: Undo
af: Maak ongedaan

en: Revert
af: Rol terug

en: revert
af: rol terug

en: Processing
af: Verwerking

en: disable
af: deaktiveer

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
af[0]: 1 item suksesvol verwerk:
af[1]: @count items suksesvol verwerk:

en: Show only items where
af: Vertoon slegs items waar

en: Library
af: Biblioteek
