Skinr (8.x-2.0-alpha2) - en to az translation catalogue (51 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Groups
az: Qruplar

en: Group
az: Qrup

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: disabled
az: söndürülüb

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Weight
az: Çəki

en: none
az: yoxdur

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Update
az: Yeniləmə

en: Add
az: Əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: Theme
az: Tema

en: ID
az: İD

en: Options
az: Seçimlər

en: Update options
az: Yeniləmə parametrləri

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Comment
az: Şərh

en: Overridden
az: Əvəz edildi

en: Advanced
az: Əlavə

en: System
az: Sistem

en: Option
az: Seçim

en: No items selected.
az: Element seçilməyib.

en: The update has been performed.
az: Yeniləmə həyata keçirilib.

en: Revert
az: Qaytarma

en: Processing
az: Emal edilir

en: The update has encountered an error.
az: Yeniləmə xəta ilə üzləşdi.

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.

en: Uses
az: İstifadə edir

en: An error occurred and processing did not complete.
az: Xəta baş verdi və emal tamamlanmadı.
