Skinr (8.x-2.0-alpha2) - en to et translation catalogue (88 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Reset to defaults
et: Taasta vaikeseaded

en: enabled
et: lubatud

en: enable
et: luba

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Groups
et: Grupid

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Liik

en: List
et: Nimekiri

en: disabled
et: keelatud

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Delete group
et: Kustuta grupp

en: Enable
et: Luba

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: unknown
et: tundmatu

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Reset
et: Tühista

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Weight
et: Kaal

en: none
et: puudub

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Update
et: Uuenda

en: Add
et: Lisa

en: View
et: Kuva

en: Theme
et: Teema

en: theme
et: kujundus

en: type
et: tüüp

en: status
et: olek

en: Options
et: Valikud

en: Update options
et: Muutmise valikud

en: Done
et: Valmis

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Comment
et: Kommentaar

en: Filter
et: Filtreeri

en: Overridden
et: Üle kirjutatud

en: Conditions
et: Tingimused

en: Add a condition
et: Lisa tingimus

en: Normal
et: Tavaline

en: Advanced
et: Täpsem

en: System
et: Süsteem

en: Option
et: Valik

en: CSS classes
et: CSS klassid

en: module
et: moodul

en: Add group
et: Lisa grupp

en: Operation
et: Operatsioon

en: Additional
et: Muud andmed

en: No items selected.
et: Midagi pole valitud.

en: The update has been performed.
et: Uuendus on läbi viidud.

en: Refine
et: Täpsusta

en: Undo
et: Võta tagasi

en: Revert
et: Lähtesta

en: any
et: suvaline

en: revert
et: tühista

en: Processing
et: Töötlemine

en: disable
et: keela

en: Storage
et: Ladu

en: The update has encountered an error.
et: Uuendamisel tekkis viga.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
et[0]: 1 element edukalt töödeldud:
et[1]: @count elementi edukalt töödeldud:

en: Skin
et: Kujundus

en: Show only items where
et: Näita ainult sisu, kus

en: Panel
et: Paneel

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: Uses
et: Kasutab

en: An error occurred and processing did not complete.
et: Ilmnes viga ja tegevust ei viidud lõpule.

en: Trigger the activation of this context
et: Selle konteksti ära tundmise tingimused

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
et[0]: Kas sa oled kindel, et tahad selle kirje kustutada?
et[1]: Kas sa oled kindel, et tahad need kirjed kustutada?

en: Require all conditions
et: Kõik tingimused nõutud

en: and where %property is %value
et: ja kus %property on %value

en: where %property is %value
et: kus %property on %value

en: and where
et: ja kus

[ctx: Plural]
en: Disabled
et: Välja lülitatud

[ctx: Plural]
en: Enabled
et: Aktiveeritud

en: Filter by view name or description
et: Filtreeri vaate nime või kirjelduse järgi
