Skinr (8.x-2.0-alpha2) - en to ht translation catalogue (12 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: Block
ht: Blòk

en: Page
ht: Paj

en: Comment
ht: Komantè

en: Filter
ht: Filtre
