Skinr (8.x-2.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (46 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Reset to defaults
ka: ნაგულისხმევზე დაბრუნება

en: enabled
ka: გააქტიურებული

en: enable
ka: ჩართვა

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Groups
ka: ჯგუფები

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Type
ka: ტიპი

en: List
ka: სია

en: disabled
ka: გამორთულია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Delete group
ka: ჯგუფის წაშლა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Weight
ka: წონა

en: none
ka: არცერთი

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Label
ka: სათაური

en: Update
ka: განახლება

en: Add
ka: დამატება

en: type
ka: ტიპი

en: status
ka: სტატუსი

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Done
ka: დასრულება

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: System
ka: სისტემა

en: module
ka: მოდული

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: any
ka: ნებისმიერი

en: revert
ka: დაბრუნება

en: Processing
ka: დამუშავება

en: The update has encountered an error.
ka: განახლებაში შეცდომაა.
