Skinr (8.x-2.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (48 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Reset to defaults
ug: سۈكۈت لايىھەگە قايتۇرۇش

en: enabled
ug: ئېچىلدى

en: enable
ug: ئېچىش

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Groups
ug: گۇرۇپپىلار

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: disabled
ug: تاقالدى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Add
ug: قوشۇش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: theme
ug: ئۇسلۇب

en: status
ug: ھالىتى

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Update options
ug: يېڭىلاش شەرتلىرى

en: Done
ug: تۈگىدى

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: System
ug: سېستىما

en: Untitled
ug: ماۋزۇسىز

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: Refine
ug: تەپسىلاتى

en: Undo
ug: يېنىۋېلىش

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: any
ug: ھەرقانداق

en: Processing
ug: مەشغۇلات ئۇستىدە....

en: Skin
ug: سىرىتقى كۆرىنىشى

en: Show only items where
ug: پەقەت تۆۋەندىكى شەرتكە ئۇيغۇن مەزمۇنلارنى كۆرسىتىش:

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
