Skribble Digital Signatur Integration (1.0.0) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Author
bg: Автор

en: File
bg: Файл

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: View
bg: Прегледай

en: Updated
bg: Обновено

en: Created
bg: Създадено

en: Node
bg: Материал

en: Signatures
bg: Подписи

en: Authored on
bg: Написано на

en: Text area (multiple rows)
bg: Текстова област (много редове)
